نابکت

درباره نابکت

درباره ما

 

 

ارائه ی بهترین ، نـاب ترین و با کیفیت ترین آموزش های ساده ، آسان و قابل فهم شده ای با هزینه های اندک

درباره نابکت

 

نابکت چیست ؟

نابکت یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال و محصولات فیزیکی آموزشی است و شما می توانید هر آموزشی که به صورت دیجیتال یا فیزیکی مانند آموزش ریاضی ، آموزش الکترونیک و … را از آن تهیه نمائید.

با توجه به علاقه مندی بسیار به فناوری اطلاعات و استفاده از آن برای آموزش در بستر وب از سال ۹۵ شروع به ساخت وب سایت فروشگاهی آموزشی نابکت و گسترش آن برای بهتر شدن فضای آموزشی کرده ایم و اهداف زیر را در سر دارم.

 

اهداف راه اندازی سایت نابکت

  • درست کردن فیلم های آموزشی مناسب و آسان
  • ایجاد کتابخانه ای مجازی برای داشتن آموزش های ناب
  • راحت تر شدن آموزش های مدرسه برای همه ی عزیزان
  • ایجاد کیت های آموزشی

 

 

تاریخچه نابکت

نابکت از سال ۲۰۱۶ توسط رامین فرهمند تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان فروشگاه آموزشی تحت نام nabket.ir ،به معنی فروشگاه ناب آغاز کرد.

 

 

نحوه کارکرد نابکت

نابکت با این هدف که بازار بزرگی برای مدرسان و فروشندگان آموزشی باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک معلم علوم ) محصول خود را آماده می نمایند (مثلا پاورپوینت آموزش فصل اول علوم ) و عرضه می کنند. سایت نابکت بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری می کنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری می کنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی گاج یا قلم چی و هر شرکت دیگری هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

 

 

کارآفرینی نابکت

از آنجایی که در دسته های فراوانی (دروس مختلف از جمله ریاضی ، علوم و …)، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت می کنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات آموزشی صورت می گیرد.

 

 

تخفیف اولین خرید

برای ورود به نابکت می توانید از آدرس nabket.ir استفاده نمایید ضمن اینکه می توانید برای خرید اول ۲۰٪ تخفیف، هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه کد nabkety را وارد نمایید.

فایل های آموزشی نابکت

نهم

هشتم

هفتم

 

اینم درباره نابکت